برنامه‌های ستاد مردمی بزرگداشت میلاد جوادالائمه(ع) در مشهد برگزار می‌شود

خبرگزاری تسنیم: دبیر ستاد مردمی بزرگداشت میلاد امام جواد(ع) در مشهد مقدس گفت: برنامه‌های ستاد مردمی بزرگداشت میلاد جوادالائمه(ع) در مشهد برگزار می‌شود.

مهدی رجب پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس با اشاره به تشکیل ستاد مردمی میلاد حضرت جوادالائمه(ع) از حدود دو هفته قبل، اظهار داشت: این ستاد با حضور تعدادی از هیئت‌های مذهبی و تشکل‌های مردم نهاد مشهد مقدس تشکیل شده و برخی نهادها هم چون سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد و شورای اجتماعی محله سراب هم در اجرایی سازی برنامه‌ها با این مجموعه همکاری داشته‌اند.

وی مهمترین برنامه این ستاد را گلباران حرم مطهر رضوی در شب میلاد حضرت جوادالائمه(ع) ذکر کرد و گفت: این برنامه از ساعت ۲۰ سه شنبه در مسجد جوادالائمه(ع) واقع در میدان شهدای مشهد آغاز می‌شود و نخستین بخش آن سخنرانی حجت الاسلام دهشت خواهد بود.

رجب پور افزود: در ادامه این برنامه، حاضران با در دست داشتن شاخه‌های گل، به منظور عرض تبریک به بارگاه منور رضوی مشرف می‌شوند و در حرم مطهر هم طبق هماهنگی‌های به عمل آمده از ساعت ۲۲ در مراسمی که در رواق مبارکه دارالهدایه برگزار می‌شود حضور به هم می رسانند.

وی از عموم مردم مشهد مقدس دعوت به عمل آورد که با حضور در این برنامه، به شکوه هرچه بیشتر آن کمک کنند.

دبیر ستاد مردمی بزرگداشت میلاد حضرت جوادالائمه(ع) در مشهد مقدس، درباره دیگر برنامه‌های این ستاد گفت: دیدار با حجت الاسلام جرجانی استاد اخلاق و عرفان در روز چهارشنبه ۹ اردیبهشت ماه، دیدار با آیت الله علم الهدی، امام جمعه محترم مشهد مقدس از ساعت ۱۱ روز پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه و همچنین شرکت در نماز جمعه این هفته از دیگر برنامه های متمرکز این ستاد است.

به گفته رجب پور علاوه بر این همه تشکل‌های عضو ستاد نیز ویژه برنامه‌هایی را در مساجد، حسینیه‌ها و مناطق مختلف سطح شهر مشهد پیش بینی کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه ستاد مردمی بزرگداشت میلاد جوادالائمه(ع) با محوریت کانون فرهنگی جوادالائمه(ع) مشهد مقدس تشکیل شده است، افزود: پایگاه اطلاع رسانی کانون جوادالائمه(ع) به نشانی www.3raj.ir تا پایان هفته اخبار برنامه های مربوط به این ستاد را پوشش می دهد.

منبع : خبرگزاری تسنیم

دکمه بازگشت به بالا