حرم مطهر رضوی در شب میلاد امام جواد(ع) گلباران می‌شود‌

خبرگزاری تسنیم: دبیر ستاد مردمی بزرگداشت میلاد امام جواد (ع) مشهد از گلباران حرم مطهر رضوی در شب میلاد حضرت جوادالائمه(ع) توسط اقشار مختلف مردم خبر داد.

مهدی رجب‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس، اظهار داشت: تمامی اقشار مردم در شب میلاد حضرت جوادالائمه (ع) با تجمع خود در عرصه میدان شهدا از ساعت ۲۱ اقدام به تشرف به حرم مطهر رضوی از مسیر خیابان شیرازی را خواهند کرد.

وی تصریح کرد: اعضای کانون جوادالائمه(ع) به همراه، علماء، دانشگاهیان، فرهنگیان، کسبه و دیگر تشکل های فرهنگی و مردمی سه شنبه هشتم اردیبهشت ماه ۹۴ از ساعت۲۱ در عرصه میدان شهدا گرد‌هم آمده و به جهت گل باران حرم مطهر رضوی رهسپار می‌شوند.

رجب پور با اشاره به جزئیات این برنامه افزود: سخنرانی حجت الاسلام دهشت، مراسم مداحی اهل بیت، توزیع بیش از یک هزار شاخه گل در بین شهروندان و زائران، توزیع ویژه نامه با موضوع سبک زندگی حضرت جواد(ع)، برپایی ایستگاه پذیرایی و نورافشانی با هدف بزرگداشت این شب توسط ستاد مردمی بزرگداشت میلاد امام جواد (ع) مشهد از جمله برنامه‌های جانبی خواهد بود.

وی همچنین از تامین بیش از ۱۲ دستگاه اتوبوس برای جابجایی شرکت کنندگان در این مراسم خبر داد و بیان کرد: از دیگر برنامه‌های این ستاد می توان به دیدار اعضای ستاد مردمی و کانون فرهنگی جواد الائمه (ع) با آیت‌الله علم‌الهدی امام جمعه مشهد همزمان با نماز ظهر و عصر پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه در محل دفتر امام جمعه اشاره کرد.

دبیر ستاد مردمی بزرگداشت میلاد امام جواد (ع) گفت: دیدار با حجت الاسلام جرجانی امام جماعت و استاد اخلاق بچه‌های کانون جوادالائمه (ع) در منزل ایشان در روز چهارشنبه نهم اردیبهشت ساعت۲۰ را دیگر برنامه ستاد مردمی میلاد امام جواد(ع) عنوان کرد.

رجب پور بیان کرد: برگزاری مسابقات ورزشی، چاپ و توزیع بیش از ۵ هزار پوستر و نصب بیش از ۱۰ بیلبورد شهری با همکاری شهرداری مشهد در زمینه میلاد امام جواد(ع) نیز در این ایام صورت می‌گیرد.

وی از حضور اعضای ستاد و کانون جوادالائمه(ع) در نماز جمعه مورخه ۱۱اردیبهشت به عنوان آخرین برنامه این ستاد خبر داد.

منبع : خبرگزاری تسنیم 

دکمه بازگشت به بالا