تحریم آستان‌قدس نشان‌دهنده دشمنی آمریکا با مکتب برحق اسلام است

بیانیه هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه علیه السلام؛

 

مشهد – هیأت و کانون جوادالائمه(ع) با صدور بیانیه‌ای علاوه بر حمایت از آستان قدس رضوی اقدام دولت تروریست آمریکا در تحریم آستان قدس رضوی را محکوم کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، هیأت و کانون جوادالائمه علیه سلام با صدور بیانیه علاوه بر حمایت از آستان قدس رضوی اقدام دولت تروریست آمریکا در تحریم آستان مقدس رضوی را محکوم کردند. متن بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
آستان مقدس علی ابن موسیالرضا علیه السلام ملجا و پناهگاه همه شیعیان جهان و بسیاری از انسان‌های آزاده، آزادی خواه و بینا ضمیری است که در طول تاریخ با تمسک به عالم آل محمد (ص) به طریق حق و حقیقت رهنمون گشته اند.
اقدام مذبوحانه دولت تروریست آمریکا در تحریم این آستان نورانی بار دیگر خوی استکباری و عناد دیرینه شیطان بزرگ با مکتب حقه اسلام و مسلمین را به منصه ظهور رساند و ماهیت کثیف این رژیم جنایت کار را برای ملت ایران و آزادی خواهان جهان روشن نمود.
مجموعه هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه علیه السلام ضمن یادآوری سرنوشت تمامی معاندان جریان اهل بیت اطهار علیهم السلام در طول تاریخ، این اقدام رژیم تروریست آمریکا را محکوم نموده و اعلام می‌نماید که ارادت ملت عظیم الشان ایران و شیعیان جهان به ساحت قدس رضوی اقدامی تحریم ناپذیر است که بدون شک به واسطه این جسارت با حرارت بیش از پیش خود نمایی خواهد نمود و فصل جدیدی از انتشار معارف رضوی را به عالمیان رقم خواهد زد.

هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه (ع) مشهد الرضا (ع)

منبع
خبرگزاری مهر
دکمه بازگشت به بالا