در خصوص توهین به ساحت مقدس نبی اعظم (ص)

در پی اهانت نشریه پلید شارلی ابدو و حمایت رئیس جمهور بی خرد و خبیث فرانسه،به ساحت مقدس پیامبر اسلام حضرت محمد (ص)هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه مشهد مقدس بیانیه ای اعلام نموده که به شرح ذیل میباشد:
باسمه تعالی
إِنَّ اللَّهَ وَ مَلائِکَتَهُ یُصَلُّونَ عَلَى النَّبِیِّ یا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَیْهِ وَ سَلِّمُوا تَسْلِیماً
پیامبر اکرم (ص) را رحمت للعالمین نامیدند؛ چراکه در هدایت تمامی انسان ها از قومیت ها و ملیت ها و نژادهای مختلف تلاشی وافر داشت و در مدت کوتاهی پیام رسالت آن فرستاده حضرت باری تعالی مرزهای جغرافیای وقت حجاز را در نوردید و بر عالم آن روز سیطره افکند.
امروز نیز هم چنان شاهد آنیم که با وجود تمامی دشمنانی ها و جنایت های مدعیان آزادی و حقوق بشر برای تخریب وجهه پیامبر اسلام و مسلمین و به کارگیری تروریست های اجاره ای به منظور تغییر تصویر رحمانی اسلام ناب، آموزه های رسول مهربانی هر روز بیش از گذشته در اقصی نقاط عالم منتشر می شود و فطرت های مشتاق آموزه های وحیانی را به خود جلب می نماید.
بر همین اساس ایادی شیطان که بساط ظلم و جور خود را در حال برچیده شدن می بینند، در صدد آمده اند تا با به کار گیری روش نخ نما و کثیف توهین و تحقیر به ساحت نبی مکرم اسلام (ص) به خیال خام خود پیشروی تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی جهت ایجاد حکومت جهانی موعود را به تاخیر بیندازند، حال آنکه وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ  وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ. این اقدام نیز بار دیگر منجر به اتحاد امت اسلامی و رسوا شدن ادعای پوچ آزادی بیان و حقوق بشر در غرب شده است.
هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه علیه السلام به عنوان مجموعه ای متشکل از جوانان مومن و انقلابی آماده خدمت در رکاب امام امت اسلامی، ضمن ابراز انزجار از اقدام موهن نشریه پلید شارلی ابدو و حمایت رئیس جمهور بی خرد و خبیث فرانسه، اعلام می دارد که به منظور بزرگداشت رسول اکرم (ص) در ایام میلاد نبی مکرم اسلام (ص) رزمایشی فرهنگی و اجتماعی را آغاز نموده و تا ۹/ ۹/ ۹۹ به نام رسول اکرم (ص) و جوادالائمه (ع) خدمات گوناگونی را در این زمینه ارائه خواهد نمود. توضیحات تکمیلی در این زمینه به زودی به استحضار مردم عزیز رسیده خواهد شد. به امید آنکه همه ما پیروان راستین و عامل به آموزه های پیامبر اعظم (ص) و زمینه ساز ظهور فرزند عزیزشان باشیم؛ ان شالله
دکمه بازگشت به بالا