اعلام برنامه های بزرگداشت ولادت جوادالائمه(ع)

ویژه برنامه های ستاد مردمی بزرگداشت میلاد حضرت جوادالائمه(ع) در مشهد مقدس اعلام شد.

عقیق:دبیر ستاد مردمی بزرگداشت میلاد حضرت جوادالائمه(ع) در جمع خبرنگاران در این باره گفت: حضرت جوادالائمه(ع) فرزند امام رضا(ع) هستند و ما مشهدی ها وظیفه داریم در ایام میلاد این بزرگوار بهترین و با شکوه ترین برنامه ها را در سطح شهر مشهد اجرایی کنیم.
مهدی رجب پور با اشاره به تشکیل ستاد مردمی میلا حضرت جوادالائمه(ع) از حدود دو هفته قبل، اظهار داشت: این ستاد با حضور تعدادی از هیئت های مذهبی و تشکل های مردم نهاد مشهد مقدس تشکیل شده و برخی نهادها هم چون سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری مشهد و شورای اجتماعی محله سراب هم در اجرایی سازی برنامه ها با این مجموعه همکاری داشته اند.
وی مهم ترین برنامه این ستاد را گلباران حرم مطهر رضوی در شب میلاد حضرت جوادالائمه(ع) ذکر کرد و گفت: این برنامه از ساعت ۲۰ سه شنبه در مسجد جوادالائمه(ع) واقع در میدان شهدای مشهد آغاز می شود و اولین بخش آن سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین دهشت خواهد بود.
رجب پور افزود: در ادامه این برنامه، حاضران با در دست داشتن شاخه های گل، به منظور عرض تبریک به بارگاه منور رضوی مشرف می شوند و در حرم مطهر هم طبق هماهنگی های به عمل آمده از ساعت ۲۲ در مراسمی که در رواق مبارکه دارالهدایه برگزار می شود حضور به هم می رسانند.
وی از عموم مردم مشهد مقدس دعوت به عمل آورد که با حضور در این برنامه، به شکوه هرچه بیشتر آن کمک کنند.
دبیر ستاد مردمی بزرگداشت میلاد حضرت جوادالائمه(ع) در مشهد مقدس، درباره دیگر برنامه های این ستاد گفت: دیدار با حجت الاسلام والسلمین جرجانی استاد اخلاق و عرفان در روز چهارشنبه ۹ اردیبهشت ماه، دیدار با آیت الله علم الهدی، امام جمعه محترم مشهد مقدس از ساعت ۱۱ روز پنجشنبه ۱۰اردیبهشت ماه و هم چنین شرکت در نماز جمعه این هفته از دیگر برنامه های متمرکز این ستاد است.
به گفته رجب پور علاوه بر این همه تشکل های عضو ستاد نیز ویژه برنامه هایی را در مساجد، حسینیه ها و مناطق مختلف سطح شهر مشهد پیش بینی کرده اند.
وی با اشاره به اینکه ستاد مردمی بزرگداشت میلاد جوادالائمه(ع) با محوریت کانون فرهنگی جوادالائمه(ع) مشهد مقدس تشکیل شده است، افزود: پایگاه اطلاع رسانی کانون جوادالائمه(ع) به نشانی www.3raj.ir تا پایان هفته اخبار برنامه های مربوط به این ستاد را پوشش می دهد.

منبع
سایت عقیق
دکمه بازگشت به بالا