برپایی ۹ ویژه برنامه به مناسبت ۹/ ۹/ ۹۹

در قالب پویش #درپناه_جوادالائمه_باشیم ۹ ویژه برنامه فرهنگی، اجتماعی و خدمت رسانی به مناسبت ۹/ ۹/ ۹۹ اجرا می شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، مسئول هیئت  برپایی 9 ویژه برنامه به مناسبت 9/ 9/ 99و کانون فرهنگی جوادالائمه علیه السلام با اشاره به امریه رهبر معظم انقلاب در زمینه توسعه مواسات و خدمت رسانی به نیازمندان در شرایط شیوع بیماری کرونا، گفت: مجموعه جوادالائمه علیه السلام از ابتدای شیوع این بیماری در اسفند سال گذشته فعالیت های گسترده ای را در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و خدمت رسانی به نیازمندان در دستور کار قرار داده و مرحله جدید این رزمایش را با رمز یا رسول الله (ص) و تحت عنوان پویش درپناه جوادالائمه باشیم از هفدهم ربیع الاول آغاز کرد و نقطه اوج آن در ۹/ ۹/ ۹۹ خواهد بود.

مهدی رجب پور افزود: در قالب این پویش روز ۹/ ۹/ ۹۹ به عنوان روز عرض ارادت به حضرت جوادالائمه علیه السلام نام گذاری شده و به نام مبارک امام نهم، ویژه برنامه هایی اجرا خواهد شد.

رجب پور آزادی ۹ زندانی نیازمند را یکی از این اقدامات خواند و عنوان کرد: در این راستا با هماهنگی سازمان زندان ها، پرونده ۹ زندانی نیازمند بررسی شده و با مشارکت خیرین و جمع آوری مشارکت های مردمی، زمینه آزاد سازی این عزیزان فراهم شده است.

وی به طرح مائده های آسمانی به عنوان یکی دیگر از برنامه های این پویش اشاره و عنوان کرد: در قالب این طرح هر خانواده علاقه مند، ۹ وعده غذا طبخ و به همسایگان و نیازمندان تقدیم خواهد کرد که تا کنون تعداد قابل توجهی از خانواده های عضو هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه علیه السلام همراهی خود را با این طرح اعلام کرده اند و امیدواریم اتفاق خوبی را در این زمینه شاهد باشیم.

رجب پور  با اشاره به تامین نیاز معیشتی ۹ خانواده محروم به مدت ۹ ماه به عنوان یکی دیگر از برنامه های این پویش، گفت: هم چنین به این مناسبت به ۹۹ خانواده نیازمند و آبرومند حاشیه شهر مشهد مقدس بسته کامل معیشتی و بهداشتی تقدیم خواهد شد.

مسئول هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه علیه السلام افزود: اهدای هدایای متبرک به کودکانی که به نام جواد، تقی، محمد جواد و یا محمد تقی دربازه زمانی اول تا ۱۴ آذر متولد می شوند، تجلیل از ۹ خادم الجواد علیه السلام، تکریم و تجلیل از جهادگران سلامت فعال در ۹ بیمارستان، برگزاری مسابقه مجازی با محوریت سبک زندگی امام جواد علیه السلام، برقراری ارتباط زنده تصویری با حرم شریف امامین کاظمین و ارسال محتوای آموزشی از طریق پیامک و تولید ۹ محصول ویژه رسانه ای از دیگر اقدامات دور جدید رزمایش فرهنگی و اجتماعی مواسات مجموعه جوادالائمه علیه السلام خواهد بود.

وی در پایان تاکید کرد: این مرحله از رزمایش مواسات و همدلی در هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه علیه السلام تا چهارم اسفندماه، سالروز میلاد با سعادت جوادالائمه علیه السلام ادامه خواهد داشت.

منبع
خبرگزاری برنا
دکمه بازگشت به بالا