ویژه برنامه های قرآنی هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه(ع) در ماه مبارک رمضان

ویژه برنامه های کانون فرهنگی جوادالائمه(ع) با محوریت کلام الله مجید و عترت از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده و تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش سراج؛ پایگاه اطلاع رسانی هیئت و کانون فرهنگی جوادالائمه(ع)، مهدی رجب پور، مسئول این مجموعه گفت: در ماه مبارک رمضان که به عنوان بهار قرآن شناخته می شود، برنامه محوری ما ارائه آموزه های کلام الله مجید به نسل جوان و نوجوان همراه با برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی است.

وی از اجرای طرح «رمضان، قرآن و ورزش» در کانون جوادالائمه(ع) خبر داد و اظهار کرد: در قالب این طرح که از سال ها قبل در مسجد جوادالائمه(ع) واقع در ظلع جنوبی میدان شهدا برگزار می شود، جوانان و نوجوانان علاوه بر فراگیری تجوید، قرائت و مفاهیم قرآن کریم زیر نظر استاد احمد آبادی، در برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی نیز شرکت می کنند.

به گفته مسئول کانون جوادالائمه(ع) برگزاری مسابقات و برنامه های ورزشی، زیارت حرم مطهر رضوی، تجدید میثاق با شهدا، برگزاری مسابقات فرهنگی، حضور در نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد مقدس و برگزاری مراسم ویژه شب های قدر از مهم ترین برنامه های این طرح است.
رجب پور هم چنین به فعالیت ۴ شعبه کانون جوادالائمه(ع) در حاشیه شهر مشهد اشاره و عنوان کرد: امسال علاوه بر مراسمی که هر شب در شعبه مرکزی کانون برگزار می شود، برنامه های ویژه ای هم چون ۳۰ شب جلسه سخنرانی و تلاوت کلام الله مجید در مکتب الزهرا(س) سیس آباد نیز پیش بینی شده است.

دکمه بازگشت به بالا